Adam Szustak OP - Od zera do bohatera (CD)

szustak-od zera do bohatera
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 19,90 zł 26,00 zł 19.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: W Drodze
Kod: 978-83-7033-948-7

Opis

Od zera do bohatera to audiobook, który pozwoli Ci zrozumieć i doświadczyć, co to znaczy, że Słowo Boże jest żywe;

pozwoli zobaczyć niezwykłą i zaskakującą mnogość znaczeń historii biblijnych oraz dostrzec fakt, że te historie są blisko Twojego życia i że potrafią je zupełnie odmienić.

Nagrania są więc zaproszeniem do wejścia w bardzo osobistą, intymną relację z Bogiem, są drogą do odkrycia tajemnic, o których Stwórca chce opowiedzieć tylko Tobie.

Album składa się z książeczki i płyty CD z zapisem Akademickich Rekolekcji Wielkopostnych zarejestrowanych w kościele św. Stanisława Kostki w Poznaniu w dniach 23-26 marca 2014 roku.

Kiedy będziesz słuchać tych konferencji, Jezus będzie chciał uwolnić Cię od rzeczywistości, które tylko Ty znasz, których tylko Ty doświadczasz i które, choć mogą się wydawać bliskie innym, są tak naprawdę nieprzekazywalne. Podobnie Jezus będzie Cię zapraszał do indywidualnej i niepowtarzalnej relacji ze sobą, której nie da się zbudować na wzór relacji innych osób z Bogiem - tylko Ty możesz to zrobić, tylko na Twój sposób, bo tylko do Ciebie zostanie skierowane takie, a nie inne zaproszenie. Słuchaj więc z ciągłą uwagą, zadając sobie pytanie, o czym mówi Ci Jezus, czego chce dotknąć, do czego zaprosić? Tylko Ty możesz to usłyszeć. A kiedy już usłyszysz i poczujesz dotyk, pamiętaj: "Uważaj, nie mów nikomu!".

Adam Szustak OP

Wydawca: W Drodze

Rok wydania: 2014

ISBN: 978-83-7033-948-7

Waga: 115 g

Typ produktu: CD

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium