Jan Budziaszek - Dzienniczek perkusisty VII. Kwitnąca pustynia

Dostępność: dostępny
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 15,80 zł 15.80
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: SERAFIN
Kod: 978-83-943791-6-2

Opis

Autor opowiada o swoim pielgrzymowaniu do Ziemi Świętej w gronie muzyków i organizatorów ewangelizacyjnego koncertu JSJD. Autor opowiada o miejscach związanych z życiem Jezusa, ale i zmaga się ze swoim wypaleniem i pokusą zaprzestania organizacji koncertu. Liczne zdjęcia miejsc świętych sprawiają, że książka ta jest nie tylko do czytania, ale i do oglądania.

Książka ta jest inna od pielgrzymkowych wspomnień i wycieczkowych przewodników. Zadziwia czytelnika swoistym tryptykiem: rozważań słów Bożej mądrości (przypadających na dany dzień), opisów świętych miejsc, osób i wydarzeń oraz zwierzeń z osobistych zmagań z własnym życiem w świetle wezwań, które stawia Pan.

Jakże trzeba być wdzięcznym panu Jankowi za zaproszenie czytelnika w taki styl pielgrzymowania, w którym nie cieszymy się z tego, że coś nowego możemy zobaczyć i tam się sfotografować. Nie wystarcza nam, że osobiście dotykamy śladów Pana, jak się czasem dotyka muzealnych eksponatów. najważniejsze jest to, że właśnie te biblijne ślady mogą nas dotknąć, coś w nas poruszyć i poustawiać. - ks. Andrzej Cypryś-dyrektor Instytutu Teologiczno-Pastoralnego w Rzeszowie, współorganizator koncertu JSJD

Jan Budziaszek - perkusista jazzowy i estradowy - niemal od początku związany z zespołem Skaldowie, z którym występuje do dziś; rekolekcjonista i współorganizator koncertu ewangelizacyjnego "Jednego Serca, Jednego Ducha", który rokrocznie odbywa się w Rzeszowie w Boże Ciało; autor m.in. "Dzienniczka perkusisty", który od 1985 roku publikował w miesięczniku LIST, a następnie wydawał w książkach.

Wydawca: Serafin

Rok wydania: 2016

ISBN: 978-83-943791-6-2

Ilość stron: 135

Format: 11,5 x 16,5 cm

Okładka: miękka

Waga: 145 g

Typ produktu: Książka

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium