Augustyn Pelanowski OSPPE,Ogień + Ewangelia według świętego Mateusza

Untitled-3.jpg
  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 37,90 zł 41,00 zł 37.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Antologia komentarzy do Ewangelii św. Mateusza autorstwa ojca Augustyna Pelanowskiego +

Ewangelia według świętego Mateusza (wydanie kieszonkowe)

2xKsiążka

 

Ogień - Komentarze do Ewangelii św. Mateusza

Książka „Ogień”  jest kolejną, czwartą częścią komentarzy do Ewangelii autorstwa o. Augustyna Pelanowskiego. Zawiera komentarze do Ewangelii św. Mateusza.  W Wydawnictwie paganini ukazały się komentarze do Ewangelii św. Jana – „Zranione Światło”, Komentarze do Ewangelii św. Łukasza „Fale łaski”, komentarze do Ewangelii św. Marka „Głębiny miłosierdzia”.

„Będziemy sądzeni z niepotrzebnych słów ( … ), których nie powiedzieliśmy albo nie przeczytaliśmy, albo nad którymi nie medytowaliśmy. Gdzieś u podstaw wielu zranień, wielu krzywd leży lenistwo, brak odpowiedzialności za słowa, brak odpowiedzialności za to, że trzeba dawać słowa Boga, szczególnie wtedy kiedy się jest ambasadorem Boga i jest się ojcem. Żałuję wszystkich tych chwil, które już nie wrócą, nie da się już ich wypełnić sensem, konsekrować wieczną treścią. Żałuję złych słów i braku dobrych. Słowa są kosztowniejsze niż pieniądze i pociągają za sobą długi o wiele trudniejsze do spłacenia niż te, które można zaciągnąć w banku.” - fragment książki- Ojciec Augustyn Pelanowski 

 

Ewangelia według świętego Mateusza (wydanie kieszonkowe)

W przekładzie z języka greckiego. Miękka oprawa.

Prezentowana pozycja to publikacja Wydawnictwa "Pallottinum" zawierająca tekst Ewangelii według świętego Mateusza z piątego wydania Biblii Tysiąclecia, dedykowana szczególnie z okazji Roku Jubileuszowego na trzecie tysiąclecie chrześcijaństwa.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (1)

4 stycznia 2017

Polecam serdecznie, bardzo dobra pozycja. Jasny i zrozumiały przekaz, który myślę, że trafi do każdego.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl