BIBLIA AUDIO ZESTAW RODZINNY (Stary i Nowy Testament + Biblia Kids)

Biblia-Audio-pendrive-Zestaw-rodzinny
  • nowość
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 175,00 zł 175.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: PALLOTTINUM
Kod produktu: 7853

Opis

Pendrive zawiera BIBLIĘ AUDIO Stary i Nowy Testament oraz BIBLIĘ AUDIO KIDS.

Doskonały komplet dla całej rodziny.

BIBLIA AUDIO SUPERPRODUKCJA STARY i NOWY TESTAMENT PENDRIVE 113 godzin nagrań w formacie MP3. Do słuchania na komputerze lub w samochodzie!

PENDRIVE zapakowany jest tekturowe pudełko.

BIBLIA AUDIO - STARY I NOWY TESTAMENT to największe słuchowisko radiowe w Europie. Słuchowisko, w którym aktorzy grają poszczególne role, a wszystko zanurzone jest w nowoczesnej ścieżce dźwiękowej. Stworzyliśmy "film bez obrazu" - niech Twoja wyobraźnia wyświetli Ci Twój własny film. PRZENIEŚ SIĘ W TAMTE HISTORIE. W nagraniach STAREGO i NOWEGO TESTAMENTU udział wzięli m.in.: Jerzy Trela, Anna Dymna, Krzysztof Globisz, Franciszek Pieczka, Piotr Adamczyk, Artur Żmijewski, Jan Englert, Janusz Gajos, Magdalena Cielecka, Danuta Stenka, Robert Więckiewicz, Miłogost Reczek, Kinga Preis, Edyta Olszówka Małgorzata Kożuchowska, Anna Seniuk, Roman Kłosowski, Anna Polony, Teresa Budzisz – Krzyżanowska, Piotr Polk, Adam Woronowicz, Krystyna Janda, Mariusz Benoit, Miłogost Reczek, Wojciech Malajkat, Cezary Żaki wielu innych, w tym także CYWILE, czyli osoby, które nie są aktorami. 

BIBLIA AUDIO KIDS to 90 fragmentów z Pisma Świętego wraz z komentarzami przygotowanymi specjalnie dla Twoich dzieci!

BIBLIA AUDIO KIDS KOMPLET to 10 godzin fantastycznej podróży po świecie dźwięku umieszczony na nośniku pendrive. BIBLIA AUDIO KIDS, to owoc naszego projektu, który rozpoczęliśmy w 2015 roku, a który zakończył się stworzeniem wyjątkowego słuchowiska jakim jest BIBLIA AUDIO superprodukcja.

BIBLIA AUDIO KIDS to projekt szczególny z wielu powodów: Po pierwsze w rolę narratorów wcielają się dzieci. To one będą prowadzić Was i Wasze dzieci przez niezwykłe historie zawarte w Piśmie Świętym. Po drugie: zmieniliśmy nieco ścieżkę dźwiękową, by jeszcze bardziej dopasować ją do wyobraźni najmłodszych odbiorców. Po trzecie każdy zamieszczony na płycie fragment omawia biblista Piotr Kosiak. Zamieszczone komentarze pomogą Wam rozpocząć rozmowę z Waszymi pociechami o znaczeniu biblijnych historii, wyjaśnią niektóre zawiłości, a przede sprawią, że słuchanie BIBLII AUDIO będzie jeszcze przystępniejsze.

 

Waga: 35 g

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl