Biblia Audio - Nowy Testament - Superprodukcja (3xCD MP3)

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 99,90 zł 99.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

BIBLIA AUDIO - NOWY TESTAMENT to pierwsza część największego w Europie słuchowiska radiowego BIBLIA AUDIO superprodukcja. Słuchowiska, w którym aktorzy grają poszczególne role, a wszystko zanurzone jest w nowoczesnej ścieżce dźwiękowej.

Stworzyliśmy "film bez obrazu" - niech Twoja wyobraźnia wyświetli Ci Twój własny film. Przenieś się w tamte historie.

Zestaw 3 płyt zawiera dźwiękową adaptację NOWEGO TESTAMENTU: Ewangelie, Dzieje Apostolskie, Listy Apostolskie oraz Apokalipsę wg św. Jana. Nie usunęliśmy nic z treści Pisma Świętego - jedynie w dialogach pomiędzy bohaterami nie ma wskazań, który z bohaterów mówi, bo tego słuchacze są pewni rozpoznając poszczególne głosy.

W nagraniach NOWEGO TESTAMENTU udział wzięli m.in.: Jerzy Trela, Małgorzata Kożuchowska, Anna Seniuk, Roman Kłosowski, Anna Polony, Teresa Budzisz – Krzyżanowska, Piotr Polk, Adam Woronowicz, Krystyna Janda, Mariusz Benoit, Miłogost Reczek, Wojciech Malajkat, Cezary Żak i wielu innych, w tym także cywile, czyli osoby, które nie są aktorami.

Do całego materiału powstało pełne udźwiękowienie, dźwiękowe efekty specjalne, a także oryginalna muzyka.

Warto tu wspomnieć o najbardziej wzruszającej sesji nagraniowej, jaką odbyliśmy w trakcie realizacji Nowego Testamentu. Udało nam się namówić do nagrania roli niewidzącego Symeona pana Romana Kłosowskiego, wybitnego polskiego aktora, który od kilku lat nie pracuje w zawodzie.

Zapraszamy do obejrzenia tej sesji nagraniowej i innych wydarzeń związanych z realizacją projektu na www.bibliaaudio.pl

Słuchowisko powstało w oparciu o BIBLIĘ TYSIĄCLECIA (1965 wyd. V). Każda z Ksiąg Nowego Testamentu podzielona jest na rozdziały.

Waga: 200,00 g

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl