Debora Sianożęcka, HAGAR. Pominięta czy odnaleziona przez szczęście

HAGAR-okladka.jpg
  • promocja
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 27,00 zł 29,90 zł 27.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Wydawca: paganini
Kod produktu: 7196

Opis

HAGAR - pominięta, czy odnaleziona przez szczęście.

Ta książka jest o kobiecie, którą dręczyło pytanie: "Czy jestem bardziej dostrzegana niż ta inna?" Pytanie, które niszczy dziś wiele kobiet. Nie jest to jednakże książka tylko dla kobiet, bo pragnienie zauważenia, poczucia godności, ważności własnej osoby jest w środku każdego z nas, każdej kobiety i każdego mężczyzny. Hagar uczy nas, że Bóg jest naszym Ojcem, dla którego jesteśmy ukochanym dzieckiem, niezależnie od tego, co myślą o nas inni. On nadaje sens naszemu życiu, szczególnie wtedy, gdy jest trudno. Warto sięgnąć do jej historii, bo jest spora szansa, że znajdziemy w niej siebie... mnie się to przytrafiło.

Agnieszka Hudaszek

 (…) w każdym z nas, jest zarówno księżniczka, jak i niewolnica. (…) biblijne małżeństwo Sary i Abrahama stało się w książce kanwą do krótkiego rozważania o świętości sakramentu i zarysowania niebezpieczeństwa wpuszczania osób trzecich do związku.                                                                                                      Sara Kapera

Debora Sianożęcka - (ur. w 1981 r.) psycholog, psychoterapeuta. Miłość do Biblii pociągnęła ją do poznawania biblijnego języka hebrajskiego i aramejskich komentarzy. "Uzależniona" od Eucharystii. Prowadzone przez nią warsztaty biblijno-psychologiczne: Nie bądź lustrem weneckim, Drzewo twojego serca - o genogramach w świetle Biblii, Obraz malowany w sercu - o odkrywaniu obrazu Boga jako Ojca, Rodowód Jezusa Chrystusa i moje w nim miejsce, Rachab oraz Hagar - pominięta czy odnaleziona przez szczęście, cieszyły się dużym zainteresowaniem. 

 

Wydawca: paganini

Rok wydania: luty 2017

ISBN: 978-83-89049-61-2

Ilość stron: 208

Format: 123 x 195 mm

Okładka: miękka, ze skrzydełkami

Waga: 190 g

 

Książka dostępna w formie e-booka m.in. na Legimi, Empik, Gandalf

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl