Maleo Reggae Rockers Box: Wake Up / Reggaemova (2CD)

box-wake-up-reggaemova-u-iext44508265.jpg
 • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 29,90 zł 34,90 zł 29.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Opis Grupa grająca i wierna muzyce reggae powstała w 1997 r. z inicjatywy Dariusza "Maleo" Malejonka. Nie można zapomnieć, że Darek Malejonek jest wokalistą, kompozytorem i gitarzystą. Ponadto, ma w swojej biografii udział w popularyzacji zepsołów: Kultura, Izrael, Moskwa, Armia, Houk, 2Tm2,3, Arka Noego. "Reggaemova" (2006 r.) druga płyta zespołu ukazuje sie jesienią. Wśród zaproszonych gości są raperzy Vienio i Pele, a także Reggenerator i Pablo Pavo z Vavamuffin. Piosenki kołyszące, wprowadzające człowieka w dobry nastrój. Z prostymi tekstami, ciekawymi aranżacjami zrobiły dobre wrażenie na publiczności. "Wake up" (2015 r.) płyta nagrana na 'setkę' z użyciem analogowego sprzętu. Od strony produkcyjnej można śmiało powiedzieć, że to światowy produkt. Jakub Podolski (Cuba De Zoo), Paweł 'Kelner' Rozwadowski czy Marcelina udzielili mocnego wsparcia Meleo na albumie "Wake up". Bob Marley byłby dumny z takich przedstawicieli muzyki reggae na świecie. Płyta w 2016 roku była nowminowana do nagrody „Fryderyka” w kategorii „Album roku muzyka korzeni”.

 Wake Up

CD

na płycie:

 1. Oh Wicked Man
 2. Więcej światła
 3. Muszę iść
 4. Nie tak
 5. Niech ogień płonie
 6. Dziewczyna ze stali
 7. I'm Livin On
 8. Piroman
 9. Mamy siebie
 10. Oddaję Ci to co złe
 11. Baby Don't Go

 

Maleo Reggae Rockers

Reggaemova

CD

Nowy album Maleo Reggae Rockers "Reggaemova" to jak stwierdził sam Maleo: "Moja najlepsza płyta".

"Reggaemova" z pewnością może być przełomową płytą na rynku. Bardzo dobre piosenki ubrane w tłuste bity, teksty proste, niosące prawdę o życiu, o tym, co nas otacza, o miłości.

Maleo Reggae Rockers to skład bardzo dobrych muzyków m.in. Tomasz SIWY Wójcik (git.) grający również w projekcie Sidney Polak oraz część muzyków z legendarnej formacji Bakszysz. W tym roku Maleo udoskonalił skład o sekcje dętą, co bardzo wzbogaciło brzmienie i aranże piosenek.

Płytę wzbogacili wokalnie zaproszeni goście: VENIO i PELE nagrali hip hop'owe wersje piosenki "Żyję w tym mieście", natomiast Tony Junior B.I.G. i King Lover nagrali dodatkowe wokale do piosenek Maleo. Wśród gości znaleźli się doskonali warszawscy MC: Reggenerator i Pablo Pavo

z Vavamuffin. Nadaje to tej płycie dużą różnorodność stylów i jednocześnie potwierdza otwarcie Maleo Reggae Rockers na nowe i ciekawe trendy w muzyce.

na płycie:

 1. Number One (feat. King Lover)
 2. Reggaemova (feat. Regenerator i Pablo Pavo)
 3. Trzecia od słońca (feat. Pablo Pavo)
 4. Ostrożnie!
 5. Hasanoga (feat. King Lover, Tony Junior B.I.G.)
 6. Kochać aby żyć
 7. Zion (feat. King Lover)
 8. Żyję w tym mieście (feat. Vienio i Pele, Maleo Jr.)
 9. Rise Up (feat. Regenerator)
 10. Szukajcie a znajdziecie
 11. Pharoans
 12. Chant 2006
 13. Serce człowieka (feat. Positive Ferment)

waga 185 g

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl