Małgorzata Pabis, Izabela Kozłowska - Kardynał Stefan Wyszyński. Droga na ołtarze, życie, dzieło, świadectwa

kardynal-stefan-wyszynski-prymAS
  • promocja
Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 19,00 zł 24,90 zł 19.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: Rafael
Kod produktu: 7817

Opis

Jako nieustraszony rzecznik godności człowieka oraz jego nienaruszalnych praw w życiu osobistym, rodzinnym, społecznym i narodowym, stał się zmarły Prymas szczególnym przykładem żywej miłości Ojczyzny i musi być policzony jako jeden z największych mężów w jej dziejach.

Proces beatyfikacyjny kardynała Stefana Wyszyńskiego – to wskazanie, że Prymas Tysiąclecia był postacią, którą Pan Bóg postawił światu, a w szczególności nam Polakom jako wzór do naśladowania.

Oto przedstawimy męża stanu, który przeprowadził kościół w naszej ojczyźnie przez najczarniejszy okres reżimu komunistycznego.

Niejako obowiązkiem każdego katolika, Polaka i patrioty jest zaznajomienie się z życiem i dokonaniami, człowieka któremu każdy z nas zawdzięcza możliwość jawnego wyznawani wiary.

Niniejsza publikacja stanowi kompendium wiedzy o kardynale Stefanie Wyszyńskim. Dla wszystkich, którzy żyli w okresie Jego działalności będzie to wspaniałe przypomnienie dokonań Prymasa Tysiąclecia, zaś dla młodego pokolenia stanowić będzie piękna lekcję historii i miłości ojczyzny.

Książa zawiera wiele świadectw i wspomnień ludzi o kardynale Wyszyńskim oraz bezcenne wypowiedzi samego Prymasa Tysiąclecia, które nic nie straciły na swej aktualności a ich siła i mądrość do dziś stanowią jeden z najważniejszych drogowskazów wskazujących kierunek w jakim powinien kroczyć człowiek prawy, uczciwy i kochający Boga.

Mamy nadzieję, że książka ta pomoże wielu Polkom i Polakom poznać niezwykłą postać – Prymasa Tysiąclecia, kard. Stefana Wyszyńskiego.

 

Wydawnictwo: Rafael

Oprawa: miękka

Waga: 175 g

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl