Pakiet: D. Sianożęcka, o. A. Czuszel - ...palce Boga, stopy Miriam... + 153 km łaski (książka+CD)

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 49,90 zł 49.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Pakiet: 

książka: Adam Czuszel OSPPE, Debora Sianożęcka - ...palce Boga, stopy Miriam...Sekret nawiedzenia Elżbiety

płyta CD: o. Subik, o. Czuszel, D.Sianożęcka, Emmanuel Gospel - 153 km łaski. 3 miesiące Miriam u Elżbiety. Twoje 3 dni z Miriam (CD MP3)

 

Adam Czuszel OSPPE, Debora Sianożęcka - ...palce Boga, stopy Miriam...Sekret nawiedzenia Elżbiety

Niewiele jest osób, które tak gorliwie i autentycznie jak o. Adam i Debora, w Duchu Świętym głoszą Jezusa Chrystusa, zaczynając – jak On, od Maryi.

To książka dla wszystkich, którzy żyjąc w Kościele, chcą, razem z Maryją zbliżać się do Światła, aby wobec trudnych pytań o wiarę nie milczeć jak Zachariasz. Dla tych, którzy chcą żyć w obecności Bożego Słowa, by wyrwać się z pustyni duchowej bezpłodności.

***

Maryja, niesiona Duchem Świętym, wychodzi do świata, także takiego jak dziś, pełnego zniszczenia, zepsucia, zatarcia granic, pomieszania tego, co święte, i tego, co jest grzechem, przychodzi tam, gdzie może nie ma już nadziei na to, że coś może się zmienić…

Ta, która nosi w sobie Boga, jest dla człowieka znakiem, aby w żadną z ludzkich dróg nie wyruszał samotnie, ale by był wypełniony Obecnością, jaka jest w nim możliwa poprzez dar życia sakramentalnego.

Oto Miriam przynosi nam Światło, przemierzając razem z nami nasze ciemności. Ona idzie, niosąc troskliwe spojrzenie Boga do winnicy życia Elżbiety, ale także do życia ludzi w każdym pokoleniu i języku.

(fragment książki)

Wydawca: paganini

Rok wydania: 2018

ISBN: 978-83-89049-84-1

Ilość stron: 264

Format: 123 x 195 mm

Okładka: miękka, lakier

Waga: 270 g

Książka dostępna w formie e-booka m.in. na Legimi, Empik, Gandalf

 

o. Subik, o. Czuszel, D.Sianożęcka, Emmanuel Gospel - 153 km łaski. 3 miesiące Miriam u Elżbiety. Twoje 3 dni z Miriam (CD MP3)

na płycie:

 1. Powróćmy dziś do Pana – Emmanuel Gospel
 2. Wstęp
 3. Konferencja I - Testament – o. Paweł Subik OSPPE 
 4. Pokorna Służebnico Pana – Emmanuel Gospel
 5. Konferencja II - Droga do Ain Karim – Debora Sianożęcka
 6. Konferencja III - Zachariasz – o. Adam Czuszel OSPPE
 7. Mario, czy Ty wiesz? – Emmanuel Gospel
 8. Konferencja IV - Dom w Ain Karim – Debora Sianożęcka
 9. Matko życia – Emmanuel Gospel
 10. Konferencja V - Obrona Maryi – o. Adam Czuszel OSPPE
 11. Konferencja VI - Benedictus – kerygmat – o. Adam Czuszel OSPPE
 12. Maryjo, Matko mojego wezwania – Emmanuel Gospel
 13. Konferencja VII - Oddanie Miriam – Debora Sianożęcka
 14. Konferencja VIII - Waleczna Niewiasta (Miriam) – o. Paweł Subik OSPPE
 15. Dzięki Ci Maryjo – Emmanuel Gospel
 16. Niezwykła rozmowa z o. Augustynem Pelanowskim OSPPE

UWAGA! Płyta do odtwarzania na komputerze. Na innych odtwarzaczach mogą wystąpić problemy (nagranie jest kompletne, pomylona kolejność nagrań)

Dla wielu Miriam jest dziś kimś „niewygodnym”, kimś pomijanym, a przecież jest dla Kościoła, dla nas wszystkich – wielkim skarbem, klejnotem podarowanym przez Boga! On sam powierzył Jej swojego jedynego Syna. Czy moglibyśmy szukać innego schronienia, innej ochrony, innej powierniczki wszystkich naszych sekretów, trosk, zranień, radości, smutków, nadziei… w końcu, czy moglibyśmy szukać innej niż Ona – Mamy? Nie ma pewniejszego przewodnika do Serca Jezusa niż Ta, pod której Sercem On się ukrył jako Małe Dziecko. Tam, gdzie Syn Boży stał się podobny do Ciebie, tam Ty możesz stać się podobny do Niego – w łonie Maryi, pod Jej Sercem. Płyta „153 km łaski. 3 miesiące Miriam u Elżbiety. Twoje 3 dni z Miriam” zawiera konferencje z rekolekcji, które odbyły się w dniach 14-17 grudnia 2017 roku w Skorzeszycach. Wygłoszone zostały przez o. Adama Czuszela OSPPE, o. Pawła Subika OSPPE oraz Deborę Sianożęcką. Zawarte na płycie nauczanie przeplatane jest fragmentami z Pisma Świętego oraz utworami muzycznymi w wykonaniu zespołu Emmanuel Gospel. Na krążku znajduje się również zapis niezwykłej rozmowy z o. Augustynem Pelanowskim, w której paulin opowiada m. in. o tym, co łączy go z osobami prowadzącymi rekolekcje.

 Waga: 50 g

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium