ks. Dolindo- Pełna łaski. Ksiądz Dolindo o Matce Bożej - przekład Krzysztof Nowakowski

Pełna-Łaski-Dolindo-o-Matce-Bożej
  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 11,90 zł 11.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: eSPe
Kod: 978-83-8201-002-2

Opis

Zawierz się opiece Maryi z ojcem Dolindo!

Ksiądz Dolindo znany był ze swojego ogromnego oddania Maryi i wiary w skuteczność jej wstawiennictwa. Poświęcił jej wiele ze swoich rozważań. Podkreślał jej ogromną rolę w historii zbawienia, pokazywał ją jako doskonałą nauczycielkę wiary dla każdego chrześcijanina i naszą niezawodną orędowniczkę.

W tej książce zebraliśmy dla was najpiękniejsze z jego rozważań o Matce Boga, w których najpełniej wyraża się jego zachwyt nad tajemnicą Niepokalanej.

„Ona zawsze stoi po naszej stronie. Jej pierwszej naprawdę zależy na tym, byśmy doświadczali prawdziwej radości i chwały z powodu Pana. To Ona wstawia się za nami i wyprasza u Boga w naszym imieniu nowy chleb z Nieba – Jezusa Chrystusa! Widzi brak wina, brak radości w naszym życiu. A Jezus miłosiernie robi wszystko za nas: wypełnia Stare Prawo aż po brzegi i przynosi nam nadzieję, miłość i chwałę zbawienia! Od teraz już nie musimy pić kiepskiego wina tego świata, bo u Boga jesteśmy prawdziwymi gwiazdami wieczoru, otoczeni chwałą nieporównywalną z żadną inną, żyjemy w Chrystusie” – fragment książki.

Wydawca: eSPe

Rok wydania: 2020

ISBN: 978-83-8201-002-2

Ilość stron: 104

Format: 14 x 20 cm

Okładka: miękka

Waga: 130 g

Typ produktu: Książka

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium