ks. Dominik Chmielewski - Walka duchowa u ojców pustyni

ks. chmielewski - walka duchowa u ojców pustyni.jpg
  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 15,00 zł 15.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Wydawca: SUMUS
Kod: 978-83-66020-12-2

Opis

Po latach zeświecczenia i odchodzenia od wiary światu znów przestał wystarczać jego materialny wymiar. Człowiek poszukuje duchowości i czyni to, zgłębiając praktyki Dalekiego Wschodu, „mistykę” New Age, ezoteryzm, okultyzm. Tymczasem tuż obok nas rozwija się i jest wciąż żywa głęboka mistyka serca wypracowana przez wschodnich Ojców Pustyni. Tych, którzy już w V wieku połączyli umysł z sercem, nie widząc w nich sprzeczności, a jedynie idealne dopełnienie.

Jak skutecznie radzić sobie z pokusami? Odpowiedź na to właśnie pytanie znajdziemy w książce ks. Dominika Chmielewskiego SDB Walka duchowa u Ojców Pustyni. Nie jest to zbiór mistycznych rozważań dla duchownych, ale podręcznik życia dla każdego z nas. Jak rozpoznać pokusy? Jakimi sztuczkami zwodzi nas szatan? Jak się mu przeciwstawić? Z pomocą w codziennych zmaganiach przychodzi prawdziwie mistyczne, głębokie chrześcijaństwo. Pozwól sobie pokazać, jak jest niezwykłe i pociągające.

"Mam nadzieję, że książeczka ta będzie skromną pomocą dla kapłanów, kierowników duchowych, liderów grup modlitewnych i charyzmatycznych, by uczyć wypływać na głębię życia modlitwy, walki duchowej i rozeznawania duchów; by pomagać jeszcze skuteczniej tym, którzy powierzają nam swoje życie duchowe. Ale wpierw my sami musimy stać się mistrzami i doświadczonymi ojcami duchowymi drogi, którą przez dwa tysiące lat przebywają święci i mistycy chrześcijańscy. Na tę fascynującą przygodę błogosławię każdego czytelnika w imię Ojca i Syna, i Ducha Świętego. Amen."

Ks. Dominik Chmielewski SDB

To nowe wydanie książki wcześniej wydanej już przez inne wydawnictwo pt. Walka z demonami u Ojców Pustyni.

Wydawca: SUMUS

Rok wydania: 2019

ISBN: 978-83-66020-12-2

Ilość stron: 82

Format: 13,5 x 19,5 cm

Okładka: miękka

Waga: 95 g

Typ produktu: Książka

Produkty powiązane

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium