o. Augustyn Pelanowski - Ocalenie. Rozmowa z o. Augustynem Pelanowskim (książka)

Pelanowski ocalenie.jpg
  • promocja
Dostępność: brak towaru
Cena: 31,90 zł 34,90 zł 31.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OCALENIE

z ojcem Augustynem Pelanowskim

rozmawiają

Klara i Tomasz Olszewscy

 

Rozmowa z ojcem Augustynem Pelanowskim o Jego rodzinie, zakonie, Kościele.

Jest to rozmowa do szpiku kości prawdziwa, nie jest możliwe aby o niej zapomnieć, aby ją pominąć, by nie zobowiązać siebie osobiście do zajęcia stanowiska wobec tego, o czym mówi ojciec Augustyn.

Czym się stała ta rozmowa, w co się przerodziła, przeczytasz… Czy powinna ujrzeć światło dzienne? Wszak treści, jakie zawiera, nie należą do najłatwiejszych, jak z resztą większość publikacji Ojca Augustyna. To wymagająca lektura dla szaleńców, którzy są bardzo zdeterminowani by poznać Boga i samych siebie. Ale ta książka którą masz w ręku jest, nazwijmy rzecz po imieniu, arcytrudna… Nie ze względu na język, bynajmniej…

Ta rozmowa zmusza do decyzji – albo – albo. Dla każdego to „albo” będzie czymś innym, ale będzie na pewno, to obiecuję

fragment ze wstępu Klary Olszewskiej

 

Książka jest ważnym, profetycznym głosem w dyskusji o sytuacji w Kościele.

Kończą się lata obfitości, nadchodzi epoka głodu słowa Bożego. Bóg dopuszcza taki stan rzeczy, by na jaw wyszły pragnienia, jakie każdy katolik nosi w sercu – pragnienia rzeczywiste, a nie urojone. Nie wiesz, kto z nas jest ogniotrwały w wierze, dopóki nie zapłonie pożar herezji!

fragment książki

Wydawca: paganini

Rok wydania: listopad 2019

ISBN: 978-83-66464-00-1

Ilość stron: 240

Format: 145 x 205 mm

Okładka: miękka, ze skrzydełkami

 

Książka dostępna w formie e-booka m.in. na Allegro, Legimi oraz Empik.com

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (18)

4 grudnia 2019

Książka ojca Pelanowskiego nie imprimatur co znaczy ze jest niezgodna z zasadami ewangelicznymi i kościelnymi.

4 grudnia 2019

a czy wiesz, drogi Irku, że heretyckie protestanckie książki (niektóre, np. książki Mary Healy, bardzo blisko Toronto Blessing, Randy Clark z Toronto Blessing) mają imprimatur? o. Pelanowski mówi prawdę bo walczy o Kościół! I bardzo dobrze, że jest Bożym wojownikiem. Zależy mu na tym, by jak najwięcej dusz poszło do Nieba a nie na wieczne potępienie. p.s. a w dzisiejszych czasach imprimatur praktycznie nic nie znaczy. P.S.2. kupuję książkę. warto.

4 grudnia 2019

Ciekawe czy publikacje Abp Polaka i Abp Rysia moją imprimatur? I czyje?

6 grudnia 2019

Książka, przemyślenia o. Augustyna perfekcyjnie obnaża stan dzisiejszego Kościoła i papiestwa. Jest wielu którzy podobnie myślą niewielu odwaznych by mówić głośno. Czekam na 2część.

9 grudnia 2019

Książka, którą koniecznie trzeba przeczytać!

9 grudnia 2019

Mam książki o. Pelanowskiego, kocham je, słowa które pisze są do mnie osobiście kierowane,wielki charyzmat w słowie i pisaniu, On o. PELANOWSKI wie o moich potrzebach duchowych a przecież się nie znamy. Sługa Boży, On o. Pelanowski potrafi znaleźć zranione, pogubione owieczki ze stada kościoła JEZUSA. Dziękuję CI O.Pelanowski.

11 grudnia 2019

Ta książka jest wyrzutem sumienia dla Jego "braci" z Jasnej Góry,którzy zbijają kasę na kulcie "czarnej Madonny". Bóg nie rychliwy, a Maryja z blizną na świętej twarzy płacze...

13 grudnia 2019

Kiedy bedzie dostepna ksiazka "Ocalenie" ?

13 grudnia 2019

Chcemy więcej o.Pelanowskiego, książek, rozmów,konferencji.Prorok, który pomaga nam budować arkę .

14 grudnia 2019

Mam tylko jedno pytanie do wydawnictwa. Kiedy będzie dodruk?

25 grudnia 2019

Książkę przeczytałem. Nikomu jej nie pożyczę, będzie mi towarzyszyć na trudne czasy.

27 grudnia 2019

Pozycja zdecydowanie warta polecenia. Opis dnia z życia ośrodka rekolekcyjno-wczasowego perfekcyjnie oddaje moje pełne zdziwienia doświadczenie spędzenia urlopu w tzw. klasztorze Karmelitów za granicą, gdzie zakonnicy najwyraźniej w ogóle nie mieli czasu na bycie duchownymi, ale musieli się skupiać na zapewnieniu działania ośrodka. Dla mnie super, ale byłem zaskoczony, że nigdy nie spotkałem żadnego zakonnika w kaplicy... Teraz już rozumiem. Myślę, że inne refleksje o. Augustyna są równie trafne, niestety. Smutna i warta odnotowania jest także riposta skierowana w stronę pewnego popularnego redaktora tygodnika katolickiego z archidiecezji katowickiej. Książka mnie osobiście bardzo inspiruje do modlitwy za Kościół Święty, kapłanów i o. Augustyna, a to jest dobry owoc tej lektury.

1 stycznia 2020

Cudowna, Mocna, Bezkompromisowa. Też nie oddam swojego egzemplarza, czekam na drugą część. Jeżeli ktoś się nie może doczekać dodruku papierowego można zakupić w formie ebook na Empik.com

5 stycznia 2020

Ojciec Augustyn to prorok naszych czasów. Kochamy Go i duchowo wspieramy.

9 stycznia 2020

O.Pio byl poza zakonem 5 lat.Czy o.Augustyn tez musi spelnic ten warunek,aby zostal kanonizowany ?

11 stycznia 2020

Niesamowita rozmowa,czytałam prawie jednym tchem.Odczuwamy głód prawdy, prawdy Ewangelii,Słowa Bożego a O.Pelanowski ma charyzmat wyjaśniania tej Prawdy takim zagubionym w dzisiejszej rzeczywistości jak ja.Prosimy o napisanie przez Ojca i wydanie komentarzy do starego testamentu.

12 stycznia 2020

O. Augustyn to mistyk uratował tysiące ludzi przed potępieniem. To kapłan formatu jak ojciec Pio czy ojciec Dolindo. Kocha Boga i ludzi i zależy mu na tobie.

19 stycznia 2020

Ocalenie - jest tak, jakby sam Jezus mowil. Ojcze, przeczekasz w "gorze" jak pierwsi chrzescijanie ❤

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl