o. Augustyn Pelanowski - Ocalenie. Rozmowa z o. Augustynem Pelanowskim (książka)

Pelanowski ocalenie.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: do 48 godzin
Cena: 31,90 zł 34,90 zł 31.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

OCALENIE

z ojcem Augustynem Pelanowskim

rozmawiają

Klara i Tomasz Olszewscy

 

Rozmowa z ojcem Augustynem Pelanowskim o Jego rodzinie, zakonie, Kościele.

Jest to rozmowa do szpiku kości prawdziwa, nie jest możliwe aby o niej zapomnieć, aby ją pominąć, by nie zobowiązać siebie osobiście do zajęcia stanowiska wobec tego, o czym mówi ojciec Augustyn.

Czym się stała ta rozmowa, w co się przerodziła, przeczytasz… Czy powinna ujrzeć światło dzienne? Wszak treści, jakie zawiera, nie należą do najłatwiejszych, jak z resztą większość publikacji Ojca Augustyna. To wymagająca lektura dla szaleńców, którzy są bardzo zdeterminowani by poznać Boga i samych siebie. Ale ta książka którą masz w ręku jest, nazwijmy rzecz po imieniu, arcytrudna… Nie ze względu na język, bynajmniej…

Ta rozmowa zmusza do decyzji – albo – albo. Dla każdego to „albo” będzie czymś innym, ale będzie na pewno, to obiecuję

fragment ze wstępu Klary Olszewskiej

 

Książka jest ważnym, profetycznym głosem w dyskusji o sytuacji w Kościele.

Kończą się lata obfitości, nadchodzi epoka głodu słowa Bożego. Bóg dopuszcza taki stan rzeczy, by na jaw wyszły pragnienia, jakie każdy katolik nosi w sercu – pragnienia rzeczywiste, a nie urojone. Nie wiesz, kto z nas jest ogniotrwały w wierze, dopóki nie zapłonie pożar herezji!

fragment książki

Wydawca: paganini

Rok wydania: listopad 2019

ISBN: 978-83-66464-00-1

Ilość stron: 240

Format: 145 x 205 mm

Okładka: miękka, ze skrzydełkami

 

Książka dostępna w formie e-booka m.in. na Allegro, Legimi oraz Empik.com

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (34)

4 grudnia 2019

Książka ojca Pelanowskiego nie imprimatur co znaczy ze jest niezgodna z zasadami ewangelicznymi i kościelnymi.

4 grudnia 2019

a czy wiesz, drogi Irku, że heretyckie protestanckie książki (niektóre, np. książki Mary Healy, bardzo blisko Toronto Blessing, Randy Clark z Toronto Blessing) mają imprimatur? o. Pelanowski mówi prawdę bo walczy o Kościół! I bardzo dobrze, że jest Bożym wojownikiem. Zależy mu na tym, by jak najwięcej dusz poszło do Nieba a nie na wieczne potępienie. p.s. a w dzisiejszych czasach imprimatur praktycznie nic nie znaczy. P.S.2. kupuję książkę. warto.

4 grudnia 2019

Ciekawe czy publikacje Abp Polaka i Abp Rysia moją imprimatur? I czyje?

6 grudnia 2019

Książka, przemyślenia o. Augustyna perfekcyjnie obnaża stan dzisiejszego Kościoła i papiestwa. Jest wielu którzy podobnie myślą niewielu odwaznych by mówić głośno. Czekam na 2część.

9 grudnia 2019

Książka, którą koniecznie trzeba przeczytać!

9 grudnia 2019

Mam książki o. Pelanowskiego, kocham je, słowa które pisze są do mnie osobiście kierowane,wielki charyzmat w słowie i pisaniu, On o. PELANOWSKI wie o moich potrzebach duchowych a przecież się nie znamy. Sługa Boży, On o. Pelanowski potrafi znaleźć zranione, pogubione owieczki ze stada kościoła JEZUSA. Dziękuję CI O.Pelanowski.

11 grudnia 2019

Ta książka jest wyrzutem sumienia dla Jego "braci" z Jasnej Góry,którzy zbijają kasę na kulcie "czarnej Madonny". Bóg nie rychliwy, a Maryja z blizną na świętej twarzy płacze...

13 grudnia 2019

Kiedy bedzie dostepna ksiazka "Ocalenie" ?

13 grudnia 2019

Chcemy więcej o.Pelanowskiego, książek, rozmów,konferencji.Prorok, który pomaga nam budować arkę .

14 grudnia 2019

Mam tylko jedno pytanie do wydawnictwa. Kiedy będzie dodruk?

25 grudnia 2019

Książkę przeczytałem. Nikomu jej nie pożyczę, będzie mi towarzyszyć na trudne czasy.

27 grudnia 2019

Pozycja zdecydowanie warta polecenia. Opis dnia z życia ośrodka rekolekcyjno-wczasowego perfekcyjnie oddaje moje pełne zdziwienia doświadczenie spędzenia urlopu w tzw. klasztorze Karmelitów za granicą, gdzie zakonnicy najwyraźniej w ogóle nie mieli czasu na bycie duchownymi, ale musieli się skupiać na zapewnieniu działania ośrodka. Dla mnie super, ale byłem zaskoczony, że nigdy nie spotkałem żadnego zakonnika w kaplicy... Teraz już rozumiem. Myślę, że inne refleksje o. Augustyna są równie trafne, niestety. Smutna i warta odnotowania jest także riposta skierowana w stronę pewnego popularnego redaktora tygodnika katolickiego z archidiecezji katowickiej. Książka mnie osobiście bardzo inspiruje do modlitwy za Kościół Święty, kapłanów i o. Augustyna, a to jest dobry owoc tej lektury.

1 stycznia 2020

Cudowna, Mocna, Bezkompromisowa. Też nie oddam swojego egzemplarza, czekam na drugą część. Jeżeli ktoś się nie może doczekać dodruku papierowego można zakupić w formie ebook na Empik.com

5 stycznia 2020

Ojciec Augustyn to prorok naszych czasów. Kochamy Go i duchowo wspieramy.

9 stycznia 2020

O.Pio byl poza zakonem 5 lat.Czy o.Augustyn tez musi spelnic ten warunek,aby zostal kanonizowany ?

11 stycznia 2020

Niesamowita rozmowa,czytałam prawie jednym tchem.Odczuwamy głód prawdy, prawdy Ewangelii,Słowa Bożego a O.Pelanowski ma charyzmat wyjaśniania tej Prawdy takim zagubionym w dzisiejszej rzeczywistości jak ja.Prosimy o napisanie przez Ojca i wydanie komentarzy do starego testamentu.

12 stycznia 2020

O. Augustyn to mistyk uratował tysiące ludzi przed potępieniem. To kapłan formatu jak ojciec Pio czy ojciec Dolindo. Kocha Boga i ludzi i zależy mu na tobie.

19 stycznia 2020

Ocalenie - jest tak, jakby sam Jezus mowil. Ojcze, przeczekasz w "gorze" jak pierwsi chrzescijanie ❤

25 stycznia 2020

Nie mogę się doczekać, kiedy przeczytam tę książkę. O.Augustyn ma fenomenalny dar mówienia prawdy bez kompromisów, niezwykłą zdolność do komentowania historii biblijnych. Można go czytać i słuchać godzinami. W mojej księgarni nie było już wydania papierowego "Ocalenia" , więc najpierw kupię e-booka. Proszę przekazać o. Augustynowi, że ma przyjaciół, wiernych czytelników, którzy widzą sprawy dokładnie tak samo, jak i on. Niech Pan obdarzy go pokojem radością i wszelkimi potrzebnymi łaskami!

3 lutego 2020

Książka wspaniała prawda sama. Kochany nasz Ojciec Pelanowski, jeden z niewielu, obok bp. Lengi i Schneidera, który mówi jasno prawdę! Kochamy Cię Ojcze i bardzo się martwimy, jak żyjesz teraz i co z Tobą zrobi zakon. Boję się, że Cię suspenduje. Ale Bóg jest z Tobą i my jesteśmy z Tobą! Modlitwa nieustanna przy Tobie Ojcze! Wdzięczność dozgonna za wszystkie nauki, za głoszenie w PRAWDZIE i miłości! Jesteś prawdziwym kapłanem Serca Bożego!

5 lutego 2020

Lektura obowiązkowa, która może otworzyć oczy na rzeczywistość a rzeczywistość jest już odwrócona. Kłamstwo wygląda jak prawda. Czy ciemna strona księżyca, która na wieki jest ciemna może wyglądać jak pełnia?

5 lutego 2020

Ojcze Augustynie! Bogu niech będą dzięki za twoje powołanie! Czekamy na kolejne książki.

9 lutego 2020

Jego książki potwierdzają moje przeżycia O.A.Pelanowski jest moim kierownikiem duchowym Prowadzi i utwierdza przez swoje książki Wielki prorok ,pomaga wielu ludziom

15 lutego 2020

Czekam na "Ocalenie".Zaprawdę sam Pan Bóg postawił na mojej drodze trudnego życia O.A.Pelanowskiego.Czytam i słucham codziennie

28 lutego 2020

Kiedy będzie dodruk?

28 lutego 2020

Dzisiaj znalazłem w sieci informację, że wydawnictwo Sherith 9 marca wydaje nową książkę o. Augustyna "Od Maryi do Józefa" . Ja poczekam, aż się ukaże, gdyż na stronie wydawnictwa jest tylko ta jedna książka. Być może ktoś chce zarobić na popularności, a książka nie istnieje. Jeszcze kilka dni i będzie jasne. O.Pelanowski z całą pewnością nie zasłania sobą Jezusa, a dzisiaj to częsta przypadłość internetowych kaznodziejów.

1 marca 2020

Chętnie odkupię książkę od kogoś, kto już przeczytał i chciałby sprzedać.

2 marca 2020

Szanowny Panie Grzegorzu, w ogóle się Panu nie dziwimy, jednakże zapewniamy o tym, że jest to książka autorstwa Ojca Augustyna, podjęliśmy współpracę również z księgarnią PAGANINI i tu również od 9.03 będzie mógł Pan zamówić książkę "Od Maryi do Józefa". Pozdrawiamy w Chrystusie!

3 marca 2020

Dziękujemy za dodruk, wielu na to czeka. Książka jak wszystkie o. Augustyna - wspaniała! KOchamy Ojcze Twój stosunek do PRAWDY! Jesteś jej wierny i dlatego Jezus jest z Tobą blisko, bez względu na to, co orzekł zakon!

11 marca 2020

Jeszcze nie czytałam (przeczytam) ale znam inne pozycje o.Pelanowskiego i to te pozycje wprowadziły mnie na drogę nawrócenia głębokiego, etapowego, trwałego ( choć z upadkami) . Oglądałam również film "Proroctwo" i gorąco polecam każdemu.

13 kwietnia 2020

Przeczytałam! Skarb! Przeszywająca SZCZEROŚĆ! Czekam na 2 część

16 kwietnia 2020

Wydalony!

29 kwietnia 2020

Ojcze Augustynie

16 maja 2020

Bck

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl