o. Augustyn Pelanowski - Przebudzenie małych Samuelów

Przebudzenie-okladka.jpg
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka: do 24 godzin
Cena: 31,90 zł 34,90 zł 31.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Nowa aktualna książka ojca Augustyna Pelanowskiego


To bardzo prawdziwa i profetyczna książka o sytuacji w jakiej dziś znalazł się świat i Kościół.


"Świat jest w ciemności, ale Bóg potrafi przebudzić swoich Samuelów, swoich proroków nowego pokolenia. Ludzi, którzy nie są medialni, ale za to prawdziwi. Chrześcijaństwo od początku było sekretem tego świata, duszą tego świata, ale duszą, której nie widać. Ojciec Nieba zstąpił w underground kosmosu i tam budzi swoich prawdziwych proroków, którym daje Ducha." 

fragment książki

Wydawca: paganini

Rok wydania: czerwiec 2019
ISBN: 978-83-89049-92-6
Ilość stron: 280
Format: 123 x 195 mm
Okładka: miękka, ze skrzydełkami
Waga: 285 g

Książka dostępna w formie e-booka m.in. na Allegro, www.legimi.com oraz www.empik.com!

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (4)

13 lipca 2019

Niesamowita i jakże współczesna w swej wymowie publikacja o. Augustyna, którego można określić prorokiem naszych czasów. Słowa zawarte w tej książce uderzają z całą mocą w sam środek serca i duszy poruszając nieznane dotąd struny i otwierają na prawdę jakby wcześniej zakrytą. Książka jest dosłownie przebudzeniem, nie jest to żadna metafora to opis procesu, który faktycznie się dzieję w miarę dalszego zgłębiania tekstu. o. Augustyn zawarł w swojej publikację bardzo cenne wskazówki dla katolików żyjących w aktualnie szalonym już świecie. Z chirurgiczną precyzją obnaża fałszywych proroków i bożków, które sprawują już władzę nad nami w życiu codziennym. Co najważniejsze w jasny sposób wyjaśnia jak nie przespać wołania głosu Boga i się przebudzić. Dla mnie książka jest wstrząsająca i człowiek zostaję odarty z fałszu, złudnych marzeń i wyobrażeń o Bogu, życiu i świecie. Prawda jest porażająca, ale jakże wyzwala. Polecam każdemu, kto szuka wyjaśnienia dzisiejszych przeróżnych, niezrozumiałych wydarzeń w Kościele i na świecie. Bo jak piszę o. Augustyn "To ostatnia godzina, świata nie zwlekaj więc i się obudz Samuelu! Otwórz drzwi Przybytku, zanim zamkną się bramy Nieba!" Zakonnik mocny Duchem Świętym!

10 sierpnia 2019

Wspaniała, odważna, mocna w swej wymowie książka. Ojciec Augustyn, z charakterystyczną dla siebie, niezwykłą, bogatą analizą historii biblijnego arcykapłana Helego i jego dwóch zdegenerowanych synów nawiązuje do aktualnych wydarzeń w świecie i Kościele. Dowodzi, że nawet w czasach najgorszych grzechów przeciw Bogu, Bóg nie opuszcza tęskniących za Nim, ale powołuje ich jako swoich Samuelów - małych proroków wieszczących wielkie rzeczy. Książka o herezji, wierze, antykościele i nadziei, ukrytej w sercach Reszty, małej trzódki, oczekującej na ingerencję Boga, który jest nie tylko miłosierny, ale i sprawiedliwy. Jak zawsze w przypadku książek o. Augustyna - aż się chce nawracać! Wspaniała lektura.

5 lutego 2020

Brawurowa wręcz szermierka słowna, doskonale zaprezentowana wskazówka-drogowskaz drogi do Prawdy wiecznej i jedynej na świetnym przykładzie małego Samuela-jak przylgnąć do Przybytku Bożego. Mówiąc obrazowym i potocznym słowem: jak się ustawić w życiu.....w wiecznym życiu.

10 lutego 2020

Dziękuję. Pozwala odkryć powołanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl