o. Augustyn Pelanowski - Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień

Dostępność: brak towaru
Cena: 39,90 zł 39.90
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

O. Augustyn Pelanowski pisze dla wszystkich, którzy szukają Boga, którzy mają potrzebę spojrzenia w głąb siebie, którzy pragną odnaleźć sens i cel swojego życia.

Książka „Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień” to tytuł doskonały zarówno dla wierzących, jak i niewierzących.

Sięgnij więc po „Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień”, a dowiesz się: Jak dostać się do nieba? Jak być zbawionym? Jak odnaleźć się w dzisiejszym świecie? Jakich proroków słuchać…?

Znajdziesz tu jasne odpowiedzi na fundamentalne pytania, niepozostawiające żadnych wątpliwości i niepozwalające błądzić w domysłach.

Takich właśnie wskazówek udziela ojciec Augustyn Pelanowski. Książka „Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień” to fascynująca podróż wiary, której przewodnikiem jest zakonnik o niezwykłej osobowości, obdarzony charyzmatem ratowania błądzących, znany z nawracania ku Bogu znajdujących się w trudnych, wydawałoby się beznadziejnych sytuacjach.

Pewnego dnia staniesz przed Bogiem i całe twoje życie, minuta po minucie, słowo po słowie, wszelkie czyny i ich zaniechanie, i myśli, i bezmyślność, wszystko to stanie między tobą i Bogiem jak KSIĘGA WSPOMNIEŃ. Jak ty to wytrzymasz, kiedy wyjdzie na jaw, że przez większość życia po prostu nie było w tobie miłości do Boga, mówiąc najdelikatniej? Jeśli masz minimum nadziei na swoje dobre czyny, to przeczytaj odczarowujący werset z proroctwa Izajasza (zob. 64,5) i pozbądź się złudzeń. – fragment książki

Przesłanie rodzące się z lektury słów ojca Pelanowskiego zawiera głębokie prawdy, najistotniejsze przemyślenia i – co najważniejsze – wskazówki kapłana, pasterza, kierownika duchowego, będące podsumowaniem jego dotychczasowej drogi życiowej.

Książka „Testament duchowy. Gdy noc staje się jaśniejsza niż dzień” to przewodnik pozbawiony jakichkolwiek zbędnych słów. Z niebywałą dbałością o każdy szczegół wypowiedzi autor prowadzi przez szereg zagadnień dotyczących naszej postawy moralnej, współczesnych zjawisk społecznych, lęków, zagrożeń, wątpliwości. Całość opiera na najmocniejszym fundamencie, jakim jest Pismo Święte. Każda wskazówka, każde przemyślenie wypływa wprost z przyjęcia słowa Bożego.

 

Rok wydania: 2019

Oprawa: zintegrowana

Ilość stron: 307

Waga: 405 g

Opinie o produkcie (3)

10 sierpnia 2019

O.Augustyn w kolejnej odsłonie swoich przemyśleń, bez ogródek nazywa po imieniu fałszywe przekonania, które gnieżdżą się w umysłach współczesnych ludzi, liczących, że zredefiniowanie i reinterpretacja Słowa Bożego umożliwi im lepsze funkcjonowanie w wymagającym Bożym systemie wartości. W myśl polecania "Niech wasze słowa będą tak-tak, nie-nie", o. Augustyn nazywa rzeczy po imieniu,zagłębiając się do wnętrza słów i znaczeń tak, by nie pozostawić złudzenia czym musimy się w życiu kierować, żeby przetrwać we wszechogarniającej ciemność. Dzieląc się trudnymi momentami własnej historii, autor pokazuje nam, że prawdziwy naśladowca Chrystusa musi przetrwać wiele prób, w tym pustynię odrzucenia przez tych, którzy winni nas wspierać w naszej drodze. Lektura dla prawdziwych koneserów wielkiego słownego kunsztu ojca Pelanowskiego. Pożywna strawa, choć wymagająca powolnego przetrawiania. Serdecznie polecam!

20 października 2019

o. augustynie czy odzyskales wolnosc ?

19 listopada 2019

Polecam każdemu, kto szuka Prawdy. Ojcze Augustynie, jesteś w naszych modlitwach. Podpisuję się pod opinią Małgorzaty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl